SPM6530T-4R7M
Productnummer DigiKey
445-4120-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-4120-1-ND - Cut Tape (CT)
445-4120-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPM6530T-4R7M
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 5.6A 39.4 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 5.6 A 39,4mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SPM6530T-4R7M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
6,2A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
39,4mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,256" B (7,10mm x 6,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)