MPZ2012S221AT000
Productnummer DigiKey
445-MPZ2012S221AT000TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ2012S221AT000CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ2012S221AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ2012S221AT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 3A 40mOhm
EDA/CAD-modellen
MPZ2012S221AT000 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
3A
DC-weerstand (DCR) (max.)
40mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
220 Ohms @ 100 MHz