MPZ2012S101ATD25
Productnummer DigiKey
445-MPZ2012S101ATD25TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ2012S101ATD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ2012S101ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ2012S101ATD25
Beschrijving
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 4A 20mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPZ2012S101ATD25 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Nominale stroom (max.)
4A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Type filter
Voedingsleiding
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
1
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)