MPZ1005S900HT000
Productnummer DigiKey
445-174932-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174932-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174932-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ1005S900HT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
90 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 2,3A 38mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPZ1005S900HT000 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Nominale stroom (max.)
2,3A
DC-weerstand (DCR) (max.)
38mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Impedantie bij frequentie
90 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)