MPZ1005S121HT000
Productnummer DigiKey
445-174933-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174933-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174933-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ1005S121HT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 4LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 2A 55mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
2A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
55mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz