MMZ1608S202ATA00
Productnummer DigiKey
445-MMZ1608S202ATA00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MMZ1608S202ATA00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ1608S202ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMZ1608S202ATA00
Beschrijving
FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 200mA 900mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMZ1608S202ATA00 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
900mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
2 kOhms @ 100 MHz