MLZ2012M3R3ATD69
Productnummer DigiKey
445-180843-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-180843-1-ND - Cut Tape (CT)
445-180843-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLZ2012M3R3ATD69
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 500MA 200 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Meerlaags Inductor 500 mA 200mOhm 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MLZ2012M3R3ATD69 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
200mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
2 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0805
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,057" (1,45mm)
Stroom - verzadiging
350mA