B72660M0141K072
Productnummer DigiKey
495-B72660M0141K072TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B72660M0141K072CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B72660M0141K072DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B72660M0141K072
Beschrijving
VARISTOR 220V 1.2KA 4032
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 V 1.2 kA Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 4032 (1080 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B72660M0141K072 Modellen
Categorie
Varistorspanning (typ.)
220 V
Fabrikant
TDK
Varistorspanning (max.)
242 V
Serie
Stroom - piek
1.2 kA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Energie
10J
Status onderdeel
Actief
Aantal circuits
1
Max. AC-spanning
140 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Max. DC-spanning
180 V
Verpakking / doos
4032 (1080 metrisch)
Varistorspanning (min.)
198 V