ACT1210D-101-2P-TL00
Productnummer DigiKey
445-ACT1210D-101-2P-TL00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-ACT1210D-101-2P-TL00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-ACT1210D-101-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACT1210D-101-2P-TL00
Beschrijving
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 115mA DCR 3Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACT1210D-101-2P-TL00 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
3Ohm
Fabrikant
TDK
Nominale spanning - DC
80V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Inductie bij frequentie
100 µH @ 100 kHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
115mA