ZWS150BAF-48
Productnummer DigiKey
285-2014-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZWS150BAF-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
ZWS150BAF-48 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
89%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
6,30" L x 2,95" B x 1,46" H (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
3.2 A