ZUP20-40/U
Productnummer DigiKey
285-1675-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZUP20-40/U
Beschrijving
PWR SUP BENCH PROG 0-20V 800W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0 ~ 20VDC Uitgang Bench (AC naar DC) Voeding Digitaal 0 ~ 40A Uitgang 800W Functionaliteiten Geheugen, programmeerbaar, RS232 en RS485-interface
Categorie
Grootte / afmetingen
13,780" L x 5,512" B x 4,882" H (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Vermogen (watt)
800W
Nauwkeurigheid - voltmeter, ampèremeter
0,02% + 12mV
Spanningsregeling - lijn
1mV + 0,005%
Spanningsregeling - belasting
2mV + 0,005%
Spanning - voeding
85 ~ 265 VAC
Stroomregeling - lijn
0,01% + 5mA
Stroomregeling - belasting
0,07% + 10mA
Spanning - uitgang
0 ~ 20VDC
Rimpel
5mV
Stroom - uitgang
0 ~ 40A