ZUP10-80/U is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Op voorraad: 0
Gegevensblad
0 ~ 10 VDC Uitgang Bench (AC naar DC) Voeding Digitaal 0 ~ 80A Uitgang 800W Functionaliteiten Geheugen, programmeerbaar, RS232 en RS485-interface
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP10-80/U
Productnummer DigiKey
285-1670-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZUP10-80/U
Beschrijving
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 800W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Grootte / afmetingen
13,780" L x 5,512" B x 4,882" H (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Vermogen (watt)
800W
Nauwkeurigheid - voltmeter, ampèremeter
0,02% + 8mV
Spanningsregeling - lijn
1mV + 0,005%
Spanningsregeling - belasting
2mV + 0,005%
Spanning - voeding
85 ~ 265 VAC
Stroomregeling - lijn
0,01% + 5mA
Stroomregeling - belasting
0,07% + 10mA
Spanning - uitgang
0 ~ 10 VDC
Rimpel
8mV
Stroom - uitgang
0 ~ 80A