ZUP10-20/U is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Op voorraad: 26
Gegevensblad
0 ~ 10 VDC Uitgang Bench (AC naar DC) Voeding Digitaal 0 ~ 20A Uitgang 200W Functionaliteiten Geheugen, programmeerbaar, RS232 en RS485-interface
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP10-20/U
Productnummer DigiKey
285-1668-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZUP10-20/U
Beschrijving
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 200W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Grootte / afmetingen
13,780" L x 4,882" B x 2,756" H (350,00mm x 124,00mm x 70,00mm)
Fabrikant
TDK-Lambda
Functies
Geheugen, programmeerbaar, RS232 en RS485-interface
Serie
Vermogen (watt)
200W
Verpakking
Bulk
Nauwkeurigheid - voltmeter, ampèremeter
0,02% + 8mV
Status onderdeel
Verouderd
Spanningsregeling - lijn
1mV + 0,005%
Type
Bench (AC naar DC)
Spanningsregeling - belasting
2mV + 0,005%
Spanning - voeding
85 ~ 265 VAC
Stroomregeling - lijn
0,01% + 2mA
Aantal uitgangen
1
Stroomregeling - belasting
0,01% + 5mA
Spanning - uitgang
0 ~ 10 VDC
Rimpel
5mV
Stroom - uitgang
0 ~ 20A