ZPSA60-12
Productnummer DigiKey
285-ZPSA60-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZPSA60-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ZPSA60-12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
85%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,07" H (101,6mm x 50,8mm x 27,1mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
12V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
5 A