RWS150B-28
Productnummer DigiKey
285-RWS150B-28-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RWS150B-28
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 151W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RWS150B-28 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
89,5%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Geschikt voor DC-ingang, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
5,04" L x 3,70" B x 1,61" H (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Spanning - uitgang 1
28V
Goedkeuringsinstantie
CSA, cUL, FCC, UL
Stroom - uitgang 1
5.4 A