RWS150B-24
Productnummer DigiKey
285-RWS150B-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RWS150B-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
RWS150B-24 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
89%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
5,04" L x 3,70" B x 1,61" H (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
6.5 A