RWS1500B24
RWS1500B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS1500B-24
Productnummer DigiKey
285-RWS1500B-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RWS1500B-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC, 120 ~ 340 VDC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RWS1500B-24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
88%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, PFC, detectie op afstand, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 340 VDC
Grootte / afmetingen
10,28" L x 5,00" B x 2,48" H (261,0mm x 127,0mm x 63,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
63 A