RWS100B-5
Productnummer DigiKey
285-RWS100B-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RWS100B-5
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RWS100B-5 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
79%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
4,25" L x 3,70" B x 1,54" H (108,0mm x 94,0mm x 39,0mm)
Spanning - uitgang 1
5V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
14 A