RGB12400W060A-003
Productnummer DigiKey
285-RGB12400W060A-003-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGB12400W060A-003
Beschrijving
DC/DC CONVERTER, 0.8-8V 400W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 0,8 ~ 8V 60A 9V - 18V Ingang
EDA/CAD-modellen
RGB12400W060A-003 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
400 W
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C (met reductie)
Efficiëntie
97%
Grootte / afmetingen
1.95" L x 1.50" W x 0.51" H (49.5mm x 38.1mm x 13.0mm)
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
18V
Stroom - uitgang (max.)
60A