RGA4W250W020A-003
Productnummer DigiKey
285-RGA4W250W020A-003-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGA4W250W020A-003
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 15V 20A 9V - 53V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RGA4W250W020A-003 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
300 W
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
97%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Zestiende brick
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,40" L x 1,40" B x 0,51" H (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)
Spanning - ingang (max.)
53V
Apparaatpakket leverancier
Zestiende brick
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
20A