RGA24250W014A-001
Productnummer DigiKey
285-RGA24250W014A-001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGA24250W014A-001
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 24V 14A 9V - 40V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RGA24250W014A-001 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
336 W
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
98%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Zestiende brick
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,40" L x 1,40" B x 0,51" H (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)
Spanning - ingang (max.)
40V
Apparaatpakket leverancier
Zestiende brick
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
14A