PYQ75-36WS48
Productnummer DigiKey
285-PYQ75-36WS48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYQ75-36WS48
Beschrijving
DC DC CONVERTER 48V 75W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 1,56A 9V - 75V Ingang
EDA/CAD-modellen
PYQ75-36WS48 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
75 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
90%
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
1,56A