PYH200-72WS48
Productnummer DigiKey
285-PYH200-72WS48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYH200-72WS48
Beschrijving
DC DC CONVERTER 48V 200W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 4,2A 14V - 160V Ingang
EDA/CAD-modellen
PYH200-72WS48 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
4.2 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
89%
Spanning - ingang (min.)
14V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Stroom - uitgang (max.)
4,2A
Vermogen (watt)
202 W