PYH200-72WS24
Productnummer DigiKey
285-PYH200-72WS24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYH200-72WS24
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 200W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 8,4A 14V - 160V Ingang
EDA/CAD-modellen
PYH200-72WS24 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
4.2 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
88%
Spanning - ingang (min.)
14V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Stroom - uitgang (max.)
8,4A
Vermogen (watt)
202 W