PYH200-72WS12
Productnummer DigiKey
285-PYH200-72WS12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYH200-72WS12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 200W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 16,7A 14V - 160V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PYH200-72WS12 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
4.2 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), spoorwegen
Serie
Functies
Regelbare uitgang, basisplaat, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
90%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Halve brick
Spanning - ingang (min.)
14V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Apparaatpakket leverancier
Halve brick
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
16,7A
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Vermogen (watt)
200 W