PYD20-72WD24
Productnummer DigiKey
285-PYD20-72WD24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYD20-72WD24
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-24V 20W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 24V -24V 417mA, 417mA 8,5V - 160V Ingang
EDA/CAD-modellen
PYD20-72WD24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
20 W
Fabr.
Spanning - isolatie
4.2 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
89%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
8,5V
Spanning - ingang (max.)
160V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 2
-24V
Stroom - uitgang (max.)
417mA, 417mA