PYD20-72WD12
Productnummer DigiKey
285-PYD20-72WD12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYD20-72WD12
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 833mA, 833mA 8,5V - 160V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PYD20-72WD12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
20 W
Fabr.
Spanning - isolatie
4.2 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
88%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
8,5V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
160V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 2
-12V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
833mA, 833mA