PXG-M15-24WS12
Productnummer DigiKey
285-PXG-M15-24WS12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXG-M15-24WS12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 15W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 1,25A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PXG-M15-24WS12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
15 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
88,5%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
1,60" L x 1,00" B x 0,40" H (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang (max.)
1,25A