PXD60-24WD15
Productnummer DigiKey
285-PXD60-24WD15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXD60-24WD15
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 60W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 2A, 2A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PXD60-24WD15 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
60 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.6 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
91%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 2
-15V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
2A, 2A