PXD40-48WS48
Productnummer DigiKey
285-PXD40-48WS48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXD40-48WS48
Beschrijving
DC DC CONVERTER 48V 40W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 833mA 18V - 75V Ingang
EDA/CAD-modellen
PXD40-48WS48 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.6 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
92%
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Stroom - uitgang (max.)
833mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
40 W