PXD40-48WS05
Productnummer DigiKey
285-PXD40-48WS05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXD40-48WS05
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 40W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 8A 18V - 75V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PXD40-48WS05 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.6 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
91%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
8A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
40 W