PXD40-24WS05
Productnummer DigiKey
285-PXD40-24WS05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXD40-24WS05
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 40W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 8A 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
PXD40-24WS05 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.6 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
92%
Aantal uitgangen
1
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Stroom - uitgang (max.)
8A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
40 W