PH300A280-5
Productnummer DigiKey
285-PH300A280-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH300A280-5
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 300W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 60A 200V - 425V Ingang
EDA/CAD-modellen
PH300A280-5 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Functies
Regelbare uitgang, basisplaat, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
89%
Spanning - ingang (min.)
200V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
425V
Apparaatpakket leverancier
Halve brick
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang (max.)
60A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
300 W