PH300A280-48
Productnummer DigiKey
285-PH300A280-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH300A280-48
Beschrijving
DC DC CONVERTER 48V 300W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 6,3A 200V - 425V Ingang
EDA/CAD-modellen
PH300A280-48 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
300 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
92%
Spanning - ingang (min.)
200V
Spanning - ingang (max.)
425V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
6,3A