PH300A280-24
Productnummer DigiKey
285-PH300A280-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH300A280-24
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 300W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 12,5A 200V - 425V Ingang
EDA/CAD-modellen
PH300A280-24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
300 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
90,5%
Spanning - ingang (min.)
200V
Spanning - ingang (max.)
425V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
12,5A