PH150A280-24
Productnummer DigiKey
285-PH150A280-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH150A280-24
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 150W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 6,3A 200V - 425V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PH150A280-24 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
6,3A
Fabr.
Vermogen (watt)
150 W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Type
Geïsoleerde module
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen
1
Efficiëntie
89%
Spanning - ingang (min.)
200V
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (max.)
425V
Verpakking / doos
8-DIP-module, 1/4 brick
Spanning - uitgang 1
Grootte / afmetingen
2,30" L x 1,46" B x 0,50" H (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)