PFE700S-48 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
TDK-Lambda
Op voorraad: 72
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 51V 14A 85 ~ 265 VAC Ingang
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE700S-48
Productnummer DigiKey
285-1496-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE700S-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 51V 700W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabrikant
TDK-Lambda
Functies
Universele ingang
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
86%
Status onderdeel
Verouderd
Type montage
Through-hole
Type
Omhuld
Verpakking / doos
11-DIP-module, full brick
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - uitgang 1
51V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
14A
Gewicht
0,551 lb (249,93 g)
Vermogen (watt)
700 W