PFE500SA-28/T
Productnummer DigiKey
285-PFE500SA-28/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE500SA-28/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 18A 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
PFE500SA-28/T Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
89%
Verpakking / doos
11-DIP-module, full brick
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, UL
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
28V
Lijnregeling
56mV
Stroom - uitgang (max.)
18A
Belastingsregeling
56mV
Vermogen (watt)
504 W