PFE500F-48
Productnummer DigiKey
285-PFE500F-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE500F-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 10,5A 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
PFE500F-48 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
86%
Verpakking / doos
17-DIP-module, full brick
Grootte / afmetingen
4,80" L x 2,76" B x 0,50" H (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Lijnregeling
96mV
Stroom - uitgang (max.)
10,5A
Belastingsregeling
96mV
Vermogen (watt)
500 W