PFE500F-12/T is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
TDK-Lambda
Op voorraad: 4
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 42A 85 ~ 265 VAC Ingang
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500F-12/T
Productnummer DigiKey
285-PFE500F-12/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE500F-12/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PFE500F-12/T Modellen
Categorie
Functies
Aan/uit op afstand, universele ingang
Fabrikant
TDK-Lambda
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
83%
Verpakking
Tray
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
17-DIP-module, full brick
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
4,80" L x 2,76" B x 0,50" H (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
42A
Belastingsregeling
48mV
Vermogen (watt)
500 W