PFE300SA-48/T is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
TDK-Lambda
Op voorraad: 21
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
TDK-Lambda
Op voorraad: 52
Gegevensblad
Op voorraad: 92
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 6,3A 85 ~ 265 VAC Ingang
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE300SA-48/T
Productnummer DigiKey
285-PFE300SA-48/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE300SA-48/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
PFE300SA-48/T Modellen
Categorie
Functies
Aan/uit op afstand, universele ingang
Fabrikant
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
90%
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
11-DIP-module, full brick
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, UL
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
48V
Lijnregeling
96mV
Stroom - uitgang (max.)
6,3A
Belastingsregeling
96mV
Vermogen (watt)
302 W