PFE300SA-12
Productnummer DigiKey
285-PFE300SA-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE300SA-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 25A 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PFE300SA-12 Modellen
Categorie
Functies
Aan/uit op afstand, universele ingang
Fabrikant
TDK-Lambda
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
85%
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
11-DIP-module, full brick
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, UL
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
25A
Belastingsregeling
48mV
Vermogen (watt)
300 W