PFE300SA-12/T
Productnummer DigiKey
285-PFE300SA-12/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE300SA-12/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 25A 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
PFE300SA-12/T Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
85%
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
25A
Belastingsregeling
48mV
Vermogen (watt)
300 W