PFE1000FA-48/T is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
TDK-Lambda
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 21A 85 ~ 265 VAC Ingang
TDK-Lambda PFE1000FA AC/DC Power Modules | Digi-Key Daily
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE1000FA-48/T
Productnummer DigiKey
285-2517-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE1000FA-48/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PFE1000FA-48/T Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
90%
Verpakking
Tray
Grootte / afmetingen
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Lijnregeling
96mV
Stroom - uitgang (max.)
21A
Belastingsregeling
96mV
Vermogen (watt)
1008 W