PFE1000FA-12
Productnummer DigiKey
285-2512-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE1000FA-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 60A 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PFE1000FA-12 Modellen
Categorie
Functies
Aan/uit op afstand, universele ingang
Fabrikant
TDK-Lambda
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
86%
Verpakking
Tray
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
21-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
60A
Belastingsregeling
48mV
Vermogen (watt)
720 W