PFE1000FA-12/T
Productnummer DigiKey
285-2513-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE1000FA-12/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 60A 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
PFE1000FA-12/T Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
86%
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
60A
Belastingsregeling
48mV
Vermogen (watt)
720 W