PF500A-360 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 360V 1,4A 85 ~ 265 VAC Ingang
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
Why Thermocouple A Power Supply?
PF500A-360
Productnummer DigiKey
285-1492-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF500A-360
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 360V 500W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PF500A-360 Modellen
Categorie
Functies
Universele ingang
Fabrikant
TDK-Lambda
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
95%
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
10-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
3,27" L x 3,39" B x 0,16" H (83,0mm x 86,0mm x 4,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
360V
Lijnregeling
5V
Stroom - uitgang (max.)
1,4A
Belastingsregeling
10V
Vermogen (watt)
500 W