PF1500B-360/T is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 360V 2,8A 85 ~ 265 VAC Ingang
TDK-Lambda PF-B Series
PF1500B-360/T
Productnummer DigiKey
285-PF1500B-360/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF1500B-360/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 360V 1.008KW
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PF1500B-360/T Modellen
Categorie
Functies
Verstelbare uitgang, grondplaat, Aan/Uit, afstandsgevoeligheid, universele ingang
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Serie
Efficiëntie
96,5%
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Volledige brick
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
360V
Lijnregeling
5V
Stroom - uitgang (max.)
2,8A
Belastingsregeling
10V
Vermogen (watt)
1.008 kW