PAH350S48-28/T
Productnummer DigiKey
285-PAH350S48-28/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAH350S48-28/T
Beschrijving
DC DC CONVERTER 28V 350W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 12,5A 36V - 76V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
350 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
92%
Spanning - ingang (min.)
36V
Spanning - ingang (max.)
76V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
12,5A