PAF600F280-48/T
Productnummer DigiKey
285-1486-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAF600F280-48/T
Beschrijving
DC DC CONVERTER 28.8-57.6V 600W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 28,8 ~ 57,6V 12,5A 200V - 400V Ingang
EDA/CAD-modellen
PAF600F280-48/T Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
600 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
91%
Spanning - ingang (min.)
200V
Spanning - ingang (max.)
400V
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
12,5A